Niezwykła podróż szlakami Oliwy. Wystartował nowy cykl wycieczek pieszo-rowerowych

Turystyka
Niezwykła podróż szlakami Oliwy. Wystartował nowy cykl wycieczek pieszo-rowerowych
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kolejna okazja do aktywności dla miłośników turystyki rekreacyjnej! Przed niespełna dwoma tygodniami wystartował cykl wycieczek pieszych i rowerowych w ramach akcji „Oliwa Jakiej Nie Znacie”. Wydarzenie organizowane przez Olivia Business Centre i Grupę Rekreacyjną 3miasto potrwa aż do końca roku.

Wycieczki przeznaczone są dla tych, którzy pomimo trudów dnia codziennego potrafią w samym środku tygodnia znaleźć czas na podjęcie aktywności fizycznej. Dobry humor i chęć przeżycia wspaniałej przygody to jedyne warunki uczestnictwa. Do końca października naprzemiennie z pieszymi podbojami organizowane są również wyprawy rowerowe, natomiast już od listopada podróże będą odbywać się wyłącznie pieszo. Podczas kilkugodzinnej wędrówki amatorzy ruchu na świeżym powietrzu będą mieli niepowtarzalną okazję, by z bliska podziwiać piękno przyrody trójmiejskich lasów w obrębie Gdańska Oliwy oraz zgłębić skrywane w nich tajemnice.


https://www.facebook.com/oliviabusinesscentre/posts/3221245701293661

Inauguracyjne wycieczki w ramach nowego cyklu już za nami. 17 września sezon rozpoczęli rowerzyści, którzy mają za sobą rajd przez najpiękniejsze doliny i potoki oliwskie oraz jazdę pośród najbardziej fascynujących kamieni i głazów w obrębie Doliny Radości z początku tego miesiąca. 24 września wystartowali z kolei miłośnicy wędrówek, którzy udali się w pieszą podróż wzgórzami, dolinami i wąwozami Niedźwiedzimi. Kolejna taka wycieczka już w najbliższy czwartek, a więc 8 października. Główny cel podróży to dostanie się do najgłębszego wąwozu znajdującego się pomiędzy Rynarzewem a Owczarnią.

Format wypraw nie jest szczególnie wymagający, wobec czego do wzięcia udziału zachęca się wszystkich bez względu na wiek. Długość najbardziej ekstremalnej trasy wynosi nie więcej niż 15 km, zaś suma jej podwyższeń to 350 m. Obowiązkowo należy wyposażyć się w latarki, buty trekkingowe oraz prowiant w postaci jedzenia i napojów, wszak po drodze nie uświadczymy sklepów. Zbiórka w każdy czwartek w tym samym miejscu, a mianowicie na placu Rynku Oliwskiego w Gdańsku Oliwie. Zapisy internetowe nie są prowadzone, więc na udział w wędrówkach można zdecydować się nawet w dniu ich rozpoczęcia. Zajęcia poprowadzą Krzysztof Kochanowicz i Marcin Czajkowski z Grupy Rekreacyjnej 3miasto.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Płyty meblowe – Twoje doskonałe rozwiązanie dla nowoczesnego wnętrza
Płyty meblowe – Twoje doskonałe rozwiązanie dla nowoczesnego wnętrza
Odkryj magię płyt meblowych! Stwórz meble, które idealnie wpasują się w Twój styl. Wielofunkcyjne, trwałe i piękne.
Z jakiego kamienia szlachetnego wybrać pierścionek zaręczynowy?
Z jakiego kamienia szlachetnego wybrać pierścionek zaręczynowy?
Poznaj zalety topazu, odkryj jego unikalne własności i dowiedz się, jak zdecydować, czy to idealny kamień na zaręczyny.
WOSKOWANIE CZY OLEJOWANIE BLATU?
WOSKOWANIE CZY OLEJOWANIE BLATU?
Coraz częściej można zauważyć na rynku meble z drewna, zaczynamy dostrzegać w nich duszę, przez co pragniemy mieć w domu coś “żywego”. Meble, które znajdują się na rynku bardzo często są wykończone na bazie powłok z wosku lub oleju.
Ostatnie wpisy