Weź udział w internetowej premierze najnowszej książki o Ewie Wachowicz!

Internet
Weź udział w internetowej premierze najnowszej książki o Ewie Wachowicz!
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W ramach cyklu #premieraonline Empik organizuje serie rozmów z pisarzami, których najnowsze pozycje mają swoją premierę w trudnych czasach pandemii. Dzisiaj o godzinie 18.00 odbędzie się rozmowa z Ewą Wachowicz i Markiem Bartosikiem.

“Wszystkie korony Ewy Wachowicz” to pierwsza biografia najbardziej znanej miss Polonia w Polsce. Książka opowie o modelce, dziennikarce, kucharce i osobowości medialnej z dotąd nieznanej perspektywy. Podczas rozmowy z dziennikarzem i redaktorem “Dziennika Polskiego” Markiem Bartosikiem Ewa Wachowicz otworzyła się i po raz pierwszy publicznie opowiedziała o swoim życiu. Spotkanie on-line dotyczące książki poprowadzi Justyna Dżbik. W trakcie rozmowy internauci będą mogli zadawać pytana. Transmisja rozmowy odbędzie się na profilu Facebookowym księgarni Empik.

Kim jest Ewa Wachowicz?

Równie znana z kariery modelki, prowadzącej programy kulinarne i zaangażowania w życie polityczne. Popularność zyskała w 1992 roku, gdy wygrała tytuł Miss Polonia. Rok później została rzeczniczką prasową w rządzie Waldemara Pawlaka. Kariera Ewy Wachowicz nabrała tempa, gdy rozpoczęła prace w mediach. Zajęła się produkcją programów kulinarnych i po kilku latach rozpoczęła własny format “Ewa gotuje”. O swoim nieprzewidywalnym życiorysie, związkach z mafią, pracy w telewizji i najtrudniejszych momentach życia opowiada w biografii “Wszystkie korony Ewy Wachowicz”.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Ewa Wachowicz (@ewawachowicz)

Fot. Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak wybrać idealne rozwiązanie do spacerów z maluchem?
Jak wybrać idealne rozwiązanie do spacerów z maluchem?
Odkryj praktyczne porady i wskazówki, które pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązanie dla spacerów z twoim maluchem. Dowiedz się, na co zwrócić uwagę przy wyborze i jakie opcje dostępne są na rynku.
Jak dobrać flanelową koszulę męską do różnych stylizacji?
Jak dobrać flanelową koszulę męską do różnych stylizacji?
Sprawdź jak dobrać idealną flanelową koszulę męską do każdej stylizacji. Odkryj różne kroje, kolory i sposoby na noszenie koszuli flanelowej.
Zrozumieć implanty – przewodnik po skutecznym leczeniu stomatologicznym
Zrozumieć implanty – przewodnik po skutecznym leczeniu stomatologicznym
Zdobądź wiedzę na temat implantów stomatologicznych, dowiedz się jak przebiega ich montaż i jakie są potencjalne korzyści. Zrozumieć, jak skuteczne mogą być z kursu, który jest łatwym do zrozumienia przewodnikiem dla każdego.
Ostatnie wpisy